Abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby, používáme soubory cookies. Souhlasím Informace & Nastavení

Spaní u ohně

21. 5. 2023 | by Veru

Oheň. Pro mnohé naše kamarády a rodinu byl právě Oheň outsiderem, ale teď, když se jich zeptáme na favorita, ukážou právě na tuhle chatičku a nám to dělá velkou radost. Tenhle náš živel je zapasovaný do původních torz stodoly patřící bývalému mlýnu. Zdi byly poměrně chatrné a tak jsme ručně skoro každý kámen vytáhli a očistili, díru zamázli maltou a vrátili zpět. O tomhle způsobu a budování jsme vám psali už v tomto článku. Pamatujete na fotky našeho pekla?

Před naším budováním jsme si představovali, že čelní stěna bude celá prosklená, uvnitř bude jedna menší ložnice s výhledem do lesíka, hlavní místnost s otevřeným prostorem a další ložnicí v patře, která bude mít výhled z jedné strany na potůčky v lese a z druhé na pastviny s kravami. Přáli jsme si, aby uvnitř chatičky byly použity materiály z opalovaného dřeva, kůže a kamene. Abyste přes den mohli utéct do soukromého wellnessu a večer sedět u plápolajícího ohně a poslouchat přírodu kolem. A víte co kamarádi? Oheň je přesně takový, jako byl v našich představách.

Hned po vašem příjezdu nastoupíte z parkoviště na dřevěný povalový chodníček, který vás dovede přímo před chatičku. Jako první spatříte právě ohniště se čtyřmi do černa opálenými špalky a lucernami. Po otevření prosklených dveří vejdete do hlavní místnosti. Na první dobrou spatříte krb značky Jøtul, kožený gauč a nad ním nádherný obraz, který malovala naše Terezka, která má na starosti veškerou Share Happiness grafiku, ale zároveň se s námi pustila do interiérů a my se s ní radili o každém detailu. Dřevěný nábytek vyrobil její kluk @thelamfada a to z popadaných jasanů z našeho pozemku. Ostatní nábytek jsme pořídili u one and only Muzza. Jo a najdete u nich i tyhle boží zlatý světla! Povlečení jsme opět vybírali u Leejan a když jsme viděli béžovou s názvem Cosy Sunday? Přesně tak se tam cítíme! No možná spíš Cozy All Week. 😀 No a když si do toho všeho zatopíte v krbu a začtete se do knížky Cabin Porn? Pak je to top strop 🙂

A co dlažba a obklad? Když jsme poprvé přišli do Keramiky Soukup řešit koupelny a spatřili hnědý velkoformátový obklad, který imituje kov a jeho odlesky nám připomínaly rozžhavené uhlíky, měli jsme prakticky hned jasno – tenhle obklad musíme mít v Ohni. Jsme nadšení, jak se nám díky nim povedlo podtrhnout atmosféru daného živlu.

Třešničkou na dortu celého tiny house je právě soukromý wellness. Najdete tam saunu pod světelnými řetězy, kterou postavil The Lamfada z nevyužitých materiálů a k tomu ochlazovací káď, kterou můžete využít i bez sauny na otužování. Všude rostoucí bambusy dotváří to správné intimčo!

Oheň vítá děti i psí mazlíčky a nabízí nádherné výhledy, klid, zpěv ptáků a praskání ohně. #tochceš!

Jo a ještě jedna taková behind the scenes! Luky ze všech nejvíc miluje interiérovou vůni od Perfumed Prague vyrobenou právě pro tento element, ve které by se klidně koupal! 😀

Veru

Veru je součástí celého projektu už od úplného počátku. Má ráda sushi, Lukyho, Harryho Pottera a klobouky. Hodně klobouků. Miluje východy slunce, ale nesnáší ranní vstávání.

Komentáře

  • Luky | 07/06/2023

    Jé, moc děkujeme, Jani! ❤️ Jsme moc rádi, že se líbí a že to takhle vnímáš 🙂 Potěšilo nás to 🙏

  • Jaňule | 24/05/2023

    Máte to nádherný. Líbí se mi high end design (hlavně zrcadlo a lustry) a že se nebojíte tmavých barev v tiny prostorech, který navíc vyváží prosklený čelo domu. A to že můžu sedět u ohně a nefouká na mě je sen. Samý super nápady, jste šikulky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.