Používáme cookies. Souhlasím Informace & Nastavení

Vzduch

23. 7. 2022 | by Veru

Zemi a Oheň už jsme vám představili, ale jak bude vypadat další ze čtyř živlů Vzduch? Každému, komu řekneme, že to bude chatička alá maringotka na kolech, tak celkem ztratíme jeho pozornost. A chápeme to, teď se s takovým typem ubytování roztrhl pytel. Když ale pokračujeme v tom, že má prosklenou celou ložnici i se střechou a že tahle část je zasazená do obory s laněmi, máme jeho pozornost zpátky 🙂 Takže doufáme, že máme i tu vaši:)

Naše samota je obklopená loukami a pastvinami s krávami a jedna taková louka patří i k Živili. Z jedné její strany je obehnaná vzrostlými stromy, z druhé má výhled na rybník a když dáte hlavu vzhůru můžete sledovat, jak vám nad hlavou poletují ptáci. Byla by škoda, aby tahle velká louka se stromy a potůčkem ležela ladem a nepatřila žádným zvířátkům. Pročetli jsme si různé varianty a usoudili, že pro nás bude nejlepší nastěhovat si k nám laně siky Dybowského. Právě pro ně jsme louku oplotili, vyčistili les a z malého potůčku jsme jim vytvořili napajedlo a v následujících dnech se pustíme do přístřešku. A jak to na vesnici chodí, zeptáte se jednoho pána a ten zná dalšího a ten dalšího a najednou se ocitnete kousek za Plzní, seznamujete se s nejmilejším postarším chovatelem, který má nádhernou oboru s jelínky. Vyprávíte si vzájemně své příběhy a vy už víte, že si pro ně pojedete takhle daleko!

Měli jsme celkem jasnou představu, jak do téhle chatičky zakomponovat element vzduchu. Luky si představoval pobíhající zvířata, já venkovní koupelnu s volně stojící vanou. Oba jsme si přáli, aby až k nám přijedete, jste spali venku na vzduchu. Ale bohužel nežijeme v Toskánku, takže jsme mysleli i na to naše upršené počasí a tak jsme ložnici celou aspoň prosklili. I strop. 

Vzduch bude jediný světlý s bílým dřevem, nábytkem z popadaného jasanu přímo z pozemku a plný kytek. Terasu máme naplánovanou mimo oboru a vy si tak budete moci posedět nerušeně pod širým nebem.
Před pár měsíci jsme vám ukazovali, jak jsme koupili podvozek za náklaďák a v tuhle chvíli už má svoje místo na louce v oboře a čeká na prosklení. Celou ji staví Luky se svým parťákem @thelamfada a už teď na ně nemůžu být pyšnější! Jsou skvělí, že na to mají koule a hlavně, že to už teď vypadá nádherně. Nemůžeme se dočkat, až se přiblížíme téhle vizualizaci. Co na to říkáte? 🙂

Za vizualizaci moc děkujeme AFI ARCHITEKTI s.r.o.
Veru

Veru je součástí celého projektu už od úplného počátku. Má ráda sushi, Lukyho, Harryho Pottera a klobouky. Hodně klobouků. Miluje východy slunce, ale nesnáší ranní vstávání.

Komentáře

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *