Používáme cookies. Souhlasím Informace & Nastavení

Dlažby a obklady

25. 6. 2022 | by Veru

Jestli něco s Lukym máme, tak je to štěstí na lidi kolem sebe. Na rodinu a kamarády, kteří podporují každý náš bláznivý nápad a pomáhají nám všemi možnými prostředky. Na instagramový přátele, kteří nám posílají tolik pozitivní energie, že nás to občas až dojímá. Nebo na lidi, kteří s námi spolupracují na všech našich projektech a vycházejí vstříc všem našim požadavkům. 

Víme, že to zní jako klišé, ale na spolupráci si vybíráme jen ty srdcový lidi! Ty, kteří v našem projektu vidí potenciál, kteří chtějí být součástí a především jsou to ti lidi, kteří chtějí svými produkty, umem či prostředky povznést Živili zase o level výš.

Už jsme vám představili naše dvě pravé ruce @thelamfada a @ter.kramperova – článek najdete zde. A nyní je nám ctí seznámit vás s naším hlavním partnerem, kterým je KERAMIKA SOUKUP

KERAMIKA SOUKUP je rodinná firma, která dělá věci jednoduše tak, jak se má – poctivě, s pokorou a úctou k řemeslu i zákazníkům. Ukázali českému trhu, že koupelna nemusí být jen bílá a že kvalitní řemeslná práce bude vždy mít svou hodnotu. Díky jejich vizi a nadšení pro dobré řemeslo je keramika a hlavně pak koupelna od Soukupa pojmem, který se stal synonymem špičkové kvality, spolehlivosti i trendů. 

Když se naše cesty skřížily a my si vzájemně odvyprávěli své příběhy, věděli jsme, že jsme našli to pravé. Na první schůzce jsme jim řekli, že bychom rádi propojili všechny 4 živly se všemi našimi smysly. Že pobyt v každé z našich chatiček musí být pro hosta zážitkem, musí se tam cítit hezky a odjíždět s pocitem, že se mu nechce domů a že ten pocit štěstí bude chtít sdílet dál. Naším požadavkem bylo, aby každá chatička nenesla jen název Voda, Oheň, Země, Vzduch, ale aby v ní byly použity materiály, které dávají smysl.

KERAMIKA SOUKUP na tenhle náš požadavek zareagovala s nadšením, skvělými nápady a návrhy, jak by jednotlivé obklady do koupelny a dlažba ve všech objektech mohla vypadat!

Ve Vodě se dlažba leskne jako vodní hladina, do Vzduchu jsme vybrali dlaždice, které mají kresbu vzduchu, v Zemi je použitý vypálený jíl a dlaždice v Ohni? OMG! Počkejte, až je uvidíte!

Ale o tom zase už brzy!

Veru

Veru je součástí celého projektu už od úplného počátku. Má ráda sushi, Lukyho, Harryho Pottera a klobouky. Hodně klobouků. Miluje východy slunce, ale nesnáší ranní vstávání.

Komentáře

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *