Používáme cookies. Souhlasím Informace & Nastavení

Dárkové poukázky

27. 7. 2022 | by Veru

Přátelé, kamarádi, tvoříme dárkové poukázky! Je to krásný pocit, protože víš, že když už řešíš tohle, blíží se konec. Konec stavby, ale začátek něčeho pro nás srdcového. Fakt se nemůžeme dočkat, až budeme čekat na své první hosty, až pošleme první vouchery, až uslyšíme první recenze, zkrátka až! <3 Ale zpátky k těm poukázkám! Chodí nám dotazy, kdy otevřeme rezervace, jestli pobyt můžete už teď koupit jako překvapení pro svou polovičku a co svatby na rok 2023. Právě proto jsme se rozhodli, že brzy spustíme předrezervace a dárkové poukázky. 

Stejně, jako se snažíme dělat naše ubytování zážitkové, stejně tak chceme, aby i dárková poukázka nebyla jen papírem v obálce, ale aby měla přesah, zasáhla opět vaše smysly a abyste si díky ní vybavili ten daný živel, do kterého budete chtít vyrazit. Dlouho jsme přemýšleli, jak poukázky uchopit a zároveň nevěděli, jak zapojíme smysl čich. Až nás napadlo, co takhle interiérová vůně? Přišlo nám to boží a už jsme se od toho nápadu nedokázali odprostit. Byli jsme jednou na voňavém workshopu u Perfumed Prague, kde jsme si míchali svůj osobní parfém a měli jasno! Právě společně s nimi namícháme 4 interiérové vůně ke 4 našim živlům. Při objednávce poukázky si jednoduše zvolíte element, do kterého budete chtít vyrazit, případně někomu darovat a my vám zašleme dárkové balení s interiérovou vůní, díky které se doma naladíte na svůj výlet. A až do vámi vybraného živlu dorazíte, bude to tam vonět stejně! Balení na míru, etikety a papírový voucher nám teď připravuje one and only @ter.kramperova a až to všechno dopimpíme, spustíme předrezervace, ale ještě nám dejte trošku času, ať to stojí za to!

Pokud by vás zajímalo, jaké vůně jsme vybrali, můžete se zatím navnadit spojením hned několika ingrediencí. Už brzy si je ale budete moci očuchat a vybrat si svýho favorita. Luky by se nejradši polejval vůní z Ohně, já si zase stříkám Zemi na polštář 😀 No, těšíme se, až budeme mít feedback od vás!

OHEŇ: 

Kouřová vůně hořícího dřeva má připomínat odpočinek v křesle u krbu za krásného večera.
Kromě tónů semiše a březové kůry vůně obsahuje tóny pačuli, labdanum a pepře. 

Složení: pačuli, labdanum, černý pepř, semiš.

VODA: 

Čerpejte energii vodního živlu.

Povzbuzující a energizující kombinace, chladivá a štiplavá jako svěží ráno. Vůně inspirovaná jezerem, místem, kde se voda setkává s azurovou oblohou a chladnou tůni ozařuje slunce. Vůně: květinová, slunečná a ovocná. 

Složení: bergamot, vodní lilie, santal.

VZDUCH:

Vůně je čistá, téměř krystalická a voní jako vzduch po letním dešti. Cítíte vůni kapek letního deště, vůni trávy, která je jimi pokropená. Jsou zde vodní květy, zelené bezinky a také rákos a čerstvá bazalka. 

Složení: lotos, bezinka, rákos a čerstvá bazalka.

ZEMĚ:

Toužíte po klidu a tichu? Najdete je v uklidňujícím teple a vůni země. Tato vůně vás přenese do hustého, temného lesa zalitého deštěm, jehož teplé výpary stoupají spolu s vůní rašeliny, podrostu a mechu pokrývajícího každý kout lesa. 

Složení: mech, rašelina, vetiver, cedrové dřevo.

Veru

Veru je součástí celého projektu už od úplného počátku. Má ráda sushi, Lukyho, Harryho Pottera a klobouky. Hodně klobouků. Miluje východy slunce, ale nesnáší ranní vstávání.

Komentáře

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *