Používáme cookies. Souhlasím Informace & Nastavení

Spaní mezi laněmi

7. 5. 2023 | by Veru

Kamarádi, my otevřeli! Je to neuvěřitelné, ale po 790 dnech budování jsme u nás #NaŽivili přivítali první hosty!

Ten finiš byl fakt pekelný! No finiš, celý se to táhlo posledních pár měsíců. Pracovali jsme do noci, denně spali jen pár hodin, zestárli minimálně o 20 let a celí tak nějak zešedli 😀 Vybavuju si chvilku, kdy jsem se zeptala Lukyho: “Už lituješ, že jsme do toho šli?” Luky poprvé přemýšlel, co odpoví a to už jsem věděla, že jsme na tenkém ledě oba dva. Rozhodně si tady nechceme stěžovat, protože to bylo naše rozhodnutí, jít si za svým snem, jen to nebylo zadarmo a teď nemyslím jen po finanční stránce, ale trápil nás ten čas, který jsme trávili bez sebe, dny, kdy Luky nebyl s Rozárkou a řešil jeden fuckup za druhým. Bylo to těžký a už jsme odpočítávali minuty, kdy se zase vrátíme alespoň maličko k našemu životu, společnému životu. No a je to tady! Dneska je to přesně 14 dní, kdy jsme řekli tu naši vytouženou větu: “Vítejte na Živili”.

Teprve včera jsem začala mít ze všeho radost, začala si uvědomovat, jak krásné to tady je. Seděla jsem s Rozinkou na kameni u potůčků, Luna přešťastně lítala a skákala ve vodě a Luky stál za námi. Zalily se mi oči slzami. Jsem hrozně pyšná na nás dva, jak jsme to ustáli, na Rózu, jaký byla parťák, na naše kamarády, kteří tam makali od rána do noci a nejvíc jsem pyšná na Lukyho. Sundal svoje hipsterský košile, navlíknul jedny příšerný hadry, ve kterých chodil celé dva roky (doufám, že je slavnostně spálíme) a šel dělat věci, kterým absolutně nerozuměl. Má můj obdiv a respekt!

Uuuuu a to jsem chtěla jen krátký úvod! :)) No nic! První chatička, kterou vám představíme nemůže být jiná než VZDUCH.

Před rokem a půl jsme sdíleli, jak jsme si pořídili přívěs za kamion a spousta z vás nám psala, že jste zvědaví, co z toho vymyslíme! Tak to je ono! Luky, společně se svým parťákem Láďou alias The Lamfada vyšvihli tuhle krásnou maringotku úplně sami. Jak už jsme psali zde, přáli jsme si, aby to nebyla klasická maringotka, ale abyste se v ní cítili, že spíte pod širákem, na vzduchu.

Prosklená část s manželskou postelí je zasazená do obory s laněmi siky Dybowského a zaručí vám tak nezapomenutelný zážitek, který budete trávit v bezprostřední přítomnosti s našimi holkami. V hlavní části maringotky najdete i stolek, šatní skříň, vybavenou kuchyňku, moccamaster s fantastickou výběrovou kávou od Father’s Coffee Roastery. Po žebříku nahoru vystoupáte do patra, kde najdete ještě jedno dvoulůžkové spaní s povlečením od Lejaan. Veškerý masivní nábytek je vyrobený z padlých jasanů z našeho pozemku a postaral se o ně právě The Lamfada se svým parťákem Davidem. Světla a dekorace jsme objednali přes Muzza a všechno bylo zkrátka top. Bílé obklady od KERAMIKA SOUKUP se vlní jako frekvence vzduchu a prostupují z bezrámového okna přes saunu až do koupelny. Třešínkou na dortu pak jsou keramické zásuvky a vypínače od KATY PATY. Před Vzduchem na vás čeká posezení a venkovní vana, kterou si můžete napustit jak ledovou vodou pro ochlazení po saunování, ale třeba i vodou horkou a koupat se pod hvězdným nebem.

Po celou dobu vašeho pobytu s vámi budou žít i naše laně, které vám budou doslova na dosah ruky. Každý den je chodíme krmit, tak se nebojte zeptat a my vás klidně vezmeme přímo mezi ně.

Tak co na ni říkáte? Pro koho se Vzduch stává favoritem? 🙂

Veru

Veru je součástí celého projektu už od úplného počátku. Má ráda sushi, Lukyho, Harryho Pottera a klobouky. Hodně klobouků. Miluje východy slunce, ale nesnáší ranní vstávání.

Komentáře

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *