Používáme cookies. Souhlasím Informace & Nastavení

Naši parťáci

22. 5. 2021 | by Veru

O tom, jak boží máme lidi kolem sebe ještě uslyšíte mnohokrát! Máme štěstí na rodinu, která nás podporuje a kamarády, kteří nám pomáhají, kdykoliv to jde! 

Ale vezměme to tedy od začátku:)

Dáma má přednost, takže! Představujeme vám Terezku!

Terezka neboli Réza, máma, Matka Tereza, čičík! Jedna z mých BFF už 18 let! Uuuuu, 18 let! Nás dvě toho spolu pojí mnoho – pocit být všude a všechno zažít, humor, který ne každému sedne, společná tetování, projekt YES & YES, oblíbené jídlo M22 a mnoho dalšího 🙂 Je to člověk, který naslouchá, ale má vždycky svůj názor, který se nebojí říct. Je oporou, ale umí vás nakopnout k tomu, abyste se sebou začali něco dělat! Je inspirativní, hodná a kreativní duše!

A o tu kreativitu a její um právě teď jde! Je to grafik (jednou nám jeden ženich řekl, že grafik je “každý kdo má počítač a do prd*le díru”, tak věřte, že tohle není ten případ)! Réza pracovala třeba pro společnost Burda, stojí za projekty jako je Teniskology, NAQED, YES & YES a samozřejmě i Share Happiness. Je to náš vrchní grafik, pro vás neviditelná ruka, bez které by ale Share Happiness nebyl takový, jaký je! V roce 2017 pro nás připravila logo a vlastně vizuál našeho brandu a doteď nás neomrzel! Navrhuje nám webové stránky, veškeré naše grafické materiály a taky stojí za spoustou produktů na našem eshopu. 

Jako správná kovářova kobyla nemá svoje portfolio (sorry kámo), ale najdete ji na mailu: kramperova.tereza@gmail.com nebo na instagramu: @tereza_kr

P. S. #Lavju

Jako správná ségra, má i správnýho bráchu! Druhého, koho vám představujeme, je David! 

David je kamarád, který kývnul na náš šílený nápad a to v mínus pěti stupňových mrazech, bez jakéhokoliv zázemí, strojů a znalostí přestavět dodávku na obytnou. V té době si stavěl dům, takže jsme přestěhovali dodávku do jeho garáže, která ještě neměla ani okna, natož vrata a v lednových mrazech kluci začali s přestavbou! 

Byly to nonstop dva týdny plné třísek, řezných ran, nadávek, ale zároveň neuvěřitelného pocitu, že vám něco, co už teď milujete, vzniká pod vašima rukama! 

Davidovi jsem věřila, ale Lukymu upřímně tolik ne! :)) Doma máme jednu stěnu plnou rámečků a když je sundáte, uviděli byste totálně prostřílenou stěnu plnou děr, které se jaksi nepovedly 😀 O to víc jsem na něj byla pyšná, když jsem viděla výsledek!

Doteď jsme Davidovi vděční, že s námi do toho šel, že nám pomohl a že díky němu s vámi můžeme sdílet to naše štěstí!

P. S. Stejně pořád doufáme, že tě zlanaříme i na projekt Živili :))

No a když Réza má správnýho bráchu, je i logický, že bude mít správnýho kluka! Je to tak! Podojili jsme celou rodinu :)) Představujeme vám Láďu.

Láďa má zlatý ručičky a umí narozdíl od nás rukama úplně všechno! Nám v dodávce vyřešil elektřinu či odpadnuté skříňky. Je to člověk, na kterého se můžete maximálně spolehnout a vědět, že vám pomůže! Řeší elektriku pro firmy a rodinné domy ve Středočeském kraji a když v práci skončí, zaleze si do své garáže, kde vyrábí dřevěné stoly, lavice a poličky. Miluje práci se dřevem a to je to, čím by se chtěl živit! Když jsme si dali dvě a dvě dohromady došlo nám, že je to právě ten člověk, kterého si přejeme vedle sebe při stavbě projektu Živili! A tak už to vypadá, že si kluci společně pořídí malou truhlárnu, zašívárnu, kde budou tvořit pro Živili a minimálně jednu chatičku si zkusí postavit sami! 

P. S. Láďa si zrovna rozjel instagram (teda … Terka mu ho založila 😀 ) a najdete ho pod profilem @thelamfada, kde určitě bude sdílet i naši společnou práci.

Jo a ještě bych vám něco chtěla říct! Když jsme naposledy dřeli na pozemku, najednou za námi přijela Terezky mamka na kole a my jí říkáme: “Jéé, dobrý den, jste se za námi cestou na výlet přijela podívat?” a ona: “Ne, já přijela pracovat!” Nekecám! Popadla hrábě a byla k nezastavení! Vážně taková rodina existuje a my jí přejeme každému z vás!

Veru

Veru je součástí celého projektu už od úplného počátku. Má ráda sushi, Lukyho, Harryho Pottera a klobouky. Hodně klobouků. Miluje východy slunce, ale nesnáší ranní vstávání.

Komentáře

  • Pingback: Dlažby a obklady – ShareHappiness.cz
  • Veru | 25/05/2021

    Děkujeme! A jsme šťastní, že to celé sdílíš s námi❤️

  • ZŠ | 24/05/2021

    Krásná a upřímná slova…a opravdové činy.Všem přeji hodně sil a úspěchů v projektu Živili a se všemi ,,Sdílím štěstí”.😘

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *