Používáme cookies. Souhlasím Informace & Nastavení
#NaŽivili
#NaŽivili je naše snové místo ve Středočeském kraji o rozloze více než 30 000m2. Je plné živlů, zvířat a divoké přírody. Místo připravené přivítat každého z vás.
PŘÍRODA. KLID. DOBRODRUŽSTVÍ. SMYSLY. #NaŽivili
Na samotě, uprostřed pastvin a lesů, jsme stvořili zážitkové ubytování #NaŽivili. Místo, kde se probudíte do krásné krajiny za zvuků přírody a šumících potůčků. Místo, kde budete chtít tvořit, rozjímat a nebo prostě jen tak být! Najdete zde čtyři objekty, které představují čtyři živly - Voda, Oheň, Země, Vzduch. Každá z chatiček vás propojí s přírodou a zasáhne všechny vaše smysly.
Voda
Voda pluje na pontonu o velikosti 45 m2 a je obložena přírodním nesámovaným dřevem s dominantním otevíracím oknem přes celou jednu stěnu, s vlastní saunou a střechou, která slouží jako terasa na pikniky s epickým výhledem do rákosí, na louku s laněmi, na pastviny s kravami a na chatičku Zemi. Od jara do podzimu je chatička ukotvena uprostřed rybníka a vy se tak do ní dostanete na loďce. V zimním období je přikotvena u dominatního mola.
Země
Dominantní a největší chatička, středobod našeho Živili, který stojí na pevných základech z kamene původního mlýna a pod nimiž se ukrývaly několik set let staré sklepy. Tiny House je ve tvaru dvojitého “A”, kdy střecha jde od země do výšky 9 metrů. Uvnitř najdete materiály z pálené hlíny, betonu, kamene, zemité barvy i květiny. Chatička má vlastní saunu, na terase vířivku s výhledy do lesíků, na rybník či pastviny s kravami.
Vzduch
U této chatičky jsme si přáli, abyste se cítili, jako když spíte venku, abyste mohli sledovat noční oblohu a doslova se obklopili přírodou. Právě proto má tato maringotka prosklenou ložnici včetně stropu, je zasazená do obory s laněmi siky Dybowského, opět v ní najdete saunu a venkovní vanu zasazenou přímo do terasy, která je již mimo oboru a vy si tak budete moci posedět nerušeně pod širým nebem.
Oheň
Oheň je obehnán původními kamennými stěnami, jeho štít je opět prosklený. Za samotnou chatičkou je soukromé venkovní wellness, u kterého vám budou dělat společnost pasoucí se krávy, uvnitř krb místo televize a materiály jako je kámen, dřevo a kůže. Před chatičkou najdete ohniště s posezením, kde doufáme, budete chtít trávit nejen letní večery.
Všechny živly
Areál
Na pozemku stojí ještě jedna budova a to je letní kuchyně. Je to místo, kde se můžete setkávat, pokud si pronajmete celý areál. Je to prostor pro večerní posezení s přáteli, pro catering na vaši svatbu či oslavu, zázemí s venkovním kamenným krbem pro letní grilování. Ke kuchyni přísluší i dřevěný osvětlený parket stvořený nejen pro první tanec.

Recenze

Prozatím zde žádná recenze není.

Vaše hodnocení

KDE nás
NAJDETE
Živili najdete ve Středočeském kraji, v oblasti zvaná Toulava. V místě, kde se narodila Veru, kde máme rodinu a nejbližší přátele a kam se pokaždé rádi vracíme.

Naše živly leží na samotě, kde vám společnost budou dělat naše včely, laně nebo ryby. Nejbližší sousedy máme 800m vzdušnou čarou.

KOUTY 1,
SMILKOV, 257 89

Parkovat u nás můžete na vyhrazeném parkovišti na okraji pozemku, přímo k chatkám se dostanete jen po svých a celý pobyt si tak můžete užít nerušeně za zvuků přírody.