Používáme cookies. Souhlasím Informace & Nastavení
#RoubenCar
Roubencar je vlastnoručně přestavěná dodávka připravená na každé dobrodružství. Je to náš malý hotel na kolečkách, který se těší na výlet právě s vámi.
LIVE. LOVE.
VANLIFE.
#RoubenCar
Roubencar je naše sdrcovka! Oba máme rádi cestování, poznávání jiných kultur, objevování nových míst a právě proto jsme si pořídili svou první dodávku, kterou jsme přestavěli na obytnou. Pro nás, ale i pro vás! Už třetím rokem s ní můžete zažívat dobrodružství a okusit, jaké to je usínat pod hvězdným nebem a probouzet se pokaždé na jiném místě za zvuků přírody a nepřekonatelných výhledů!
#RoubenCar
Věříme, že vám v naší dodávce během cestování nebude nic chybět. Najdete v ní rozkládací postel s povlečenými peřinami, plně vybavenou kuchyň, ledničku, hamaku na lenošení v korunách stromů, venkovní posezení, přenosnou sprchu nebo třeba hvězdnou oblohu. S touhle roubenkou na kolečkách budete chtít nejen objevovat, ale i relaxovat.

Recenze

Vojta a Deni Sládečkovi

S #RoubenCar jsme vyrazili na předsvatební cestu do Jizerských hor a dodávka nás naprosto uchvátila … je kompaktní, přesto v interiéru ani vybavení nic nechybí. I když venku pršelo, uvnitř byla velmi útulná atmosféra pod hvězdnou oblohou. A to natolik že Deni po příchodu domů prohlásila, že nechce spát ve své posteli ale chce se vrátit zpět do vanu! Takže asi po svatbě kupujeme dodávku 🙂

Jakub a Anička

Čtyři dny dovolený strávený nejlíp jak jen to šlo! Díky za utvrzení se, že nás jednou bude život s dodávku neskutečně bavit. 5/5

Marťa a Tom

Dodávku jsme měli zapůjčenou na dvě noci koncem října do Krušných hor, díky soutěži, kterou Luky s Veru vyhlásili (tímto ještě jednou moc děkujeme!) Cestování jsme si maximálně užili a vůbec nám nic nechybělo. K dispozici jsme měli vybavenou kuchyňku, pohodlnou postel/sedačku a hvězdnou oblohu nad hlavou ☺ V dodávce nechybí ani venkovní stoleček s židličkami, na kterých jsme si vychutnávali snídani při východu slunce ☺ Moc děkujeme, rozhodně to nebylo naše poslední cestování dodávkou a doufáme, že se třeba jednou vydáme vlastní. ☺

Marcela Vuong

Cestuju už asi 6 let různými dodávkami, ale tahle byla nejkrásnější ze všech! Nechybělo mi vůbec nic, nádherný dřevěný interiér, vše promyšlené do detailu! Jeli jsme na konci října a v dodávce bylo v noci krásně teplo. Opravdu doporučuju všem!

Anička a Láďa

Dodávku jsme měli půjčenou na 5 dní a byla to skvělá dovolená 🙂 ! Postel byla super pohodlná, kuchyň plně vybavená, dodávka samotná skvěle vyjela i o něco náročnější terény a hvězdná obloha byla jako noční zdroj světla perfektní. Určitě bychom dodávku doporučili dál a neváhali si jí opět půjčit.

Soňa a Filip

My už nejsme žádný mlaďoši, ale rádi cestujem a dodávka je takový náš sen do budoucna, až se od nás ty dcéry úplně trhnou :-). Chtěli jsme si to vyzkoušet, zda nám to bude vyhovovat a auto si půjčili na víkend. Přestože se na naši cestu zmrzlej Pankrác pěkně vyřádil, lilo nám od Krušnejch po Šumavu, kde dokonce sněžilo, dodávka se osvědčila a měli jsme tak možnost užívat vystajlovaného ¨bohohippie¨interiéru, kde člověk najde vše, co je potřeba.
Děkujeme za možnost zážitku, jak posunout cestování zase dál.
Soňa & Filip

Anna

Dodávku jsme si od Lukyho s Veru půjčili na 4 dny na konci října a vyrazili s ní prozkoumávat krásy Alp v Rakousku. Obytný dům na kolečkách předčil naše očekávání a to i díky krásnému, do detailu promyšlenému interiéru. Idee vanlifu jsme tak propadli ještě víc. Komunikace s Lukym byla skvělá a chceme znovu poděkovat za možnost si alespoň na chvilku ozkoušet jeden z našich dlouhodobých snů.

Annie a Martin

Anna a Jan

Nejkrásnější a nejoriginálnější van, jaký jsme kdy viděli.
Půjčili jsme si ho od Lukyho a Verči přes letní prázdniny, projeli Rakousko a Slovinsko a byl to naprosto boží a skvělý zážitek! Komunikace s Lukym byla milá a rychlá, auto v senzačním stavu s naprosto dokonalým, dřevěným a hlavně funkčním interiérem.
Jde cítit, že do dodávky dali „šérhepiňáci“ (jak vám od té doby říkáme:)) kus srdce a lásky. Třešničkou budiž hvězdné nebe vně i uvnitř dodávky. 🙂
Děkujeme mnohokrát!
Anička a Honza

Klára

Dodávku jsme si půjčili na víkend a projeli s ní Šumavu – sklízeli jsme od kolemjdoucích obdivné komentáře (a my dělali, že je dodávka naše :)). Přestavba je fakt kouzelná, rozhodně doporučujem i jako inspiraci všem, co zvažují koupi vlastního obytňáku. Nic nám nechybělo, komunikace s Lukym byla naprosto v pohodě. Ať se daří i dál!

Janča a Martin

Ahoj Veru a Luky,
chceme ještě jednou moc poděkovat za zapůjčení dodávky, kterou jsme si mohli naplno užívat 3 dny! Kdo ještě váháte o zapůjčení, věřte, že nebudete litovat. Přátelský a láskyplný přístup Lukyho a Verči se podepisuje nejen na vybavení a provedení dodávky, ale taky na jejich způsobu komunikace od prvního kontaktu přes předání až po vrácení. Zkrátka žádný dotaz není hloupý – a že jsem jich měla 🙂
Díky moc za tu možnost vyzkoušet si na vlastní kůži ten pravý „vanlife“, který posouvá hranice svobody zase o kousek dál! Sbalte pár kousků oblečení a hlavně dobrou náladu, protože nic jinýho potřebovat nebudete – všechno ostatní na vás čeká v autě (kempingové vybavení, deky a dokonce i hvězdy nad hlavou).

Ještě jednou moc děkujeme a rozhodně doporučujeme!
Janča a Martin

Jirka

S autem jsme vyrazili směr Slovinsko na 4 dny a potkali jsme cestou nespočet Vans. Ale žádná z nich nebyla tak stylová jako tahle od Lukáše s Veru. Navíc je tam všechno, co člověk potřebuje ke kempování, takže nám nic nechybělo a už se nemůžu dočkat, až s ní zase někam vyrazíme:)

Vaše hodnocení