Používáme cookies. Souhlasím Informace & Nastavení

Roubencar je naše sdrcovka! Oba máme rádi cestování, poznávání jiných kultur, objevování nových míst a právě proto jsme si pořídili svou první dodávku, kterou jsme přestavěli na obytnou. Pro nás, ale i pro vás! Už třetím rokem s ní můžete zažívat dobrodružství a okusit, jaké to je usínat pod hvězdným nebem a probouzet se pokaždé na jiném místě za zvuků přírody a nepřekonatelných výhledů!

"HAPPINESS IS ONLY REAL WHEN SHARED."

- CHRISTOPHER MCCANDLESS -

Zvol si termín, napiš nám, proč bychom měli dodávku půjčit právě tobě a my už s tebou doladíme vše ostatní, včetně ceny.

  Jméno:

  Příjmení:

  Mobil:

  E-mail:

  Datum:

  Poznámka:

  Sdílíme s Vámi štěstí
  • Jakub a Anička | 09/11/2020

   Čtyři dny dovolený strávený nejlíp jak jen to šlo! Díky za utvrzení se, že nás jednou bude život s dodávku neskutečně bavit. 5/5

  • Marťa a Tom | 23/10/2020

   Dodávku jsme měli zapůjčenou na dvě noci koncem října do Krušných hor, díky soutěži, kterou Luky s Veru vyhlásili (tímto ještě jednou moc děkujeme!) Cestování jsme si maximálně užili a vůbec nám nic nechybělo. K dispozici jsme měli vybavenou kuchyňku, pohodlnou postel/sedačku a hvězdnou oblohu nad hlavou ☺ V dodávce nechybí ani venkovní stoleček s židličkami, na kterých jsme si vychutnávali snídani při východu slunce ☺ Moc děkujeme, rozhodně to nebylo naše poslední cestování dodávkou a doufáme, že se třeba jednou vydáme vlastní. ☺

  • Anička a Láďa | 04/07/2019

   Dodávku jsme měli půjčenou na 5 dní a byla to skvělá dovolená 🙂 ! Postel byla super pohodlná, kuchyň plně vybavená, dodávka samotná skvěle vyjela i o něco náročnější terény a hvězdná obloha byla jako noční zdroj světla perfektní. Určitě bychom dodávku doporučili dál a neváhali si jí opět půjčit.

  • Soňa a Filip | 16/05/2019

   My už nejsme žádný mlaďoši, ale rádi cestujem a dodávka je takový náš sen do budoucna, až se od nás ty dcéry úplně trhnou :-). Chtěli jsme si to vyzkoušet, zda nám to bude vyhovovat a auto si půjčili na víkend. Přestože se na naši cestu zmrzlej Pankrác pěkně vyřádil, lilo nám od Krušnejch po Šumavu, kde dokonce sněžilo, dodávka se osvědčila a měli jsme tak možnost užívat vystajlovaného ¨bohohippie¨interiéru, kde člověk najde vše, co je potřeba.
   Děkujeme za možnost zážitku, jak posunout cestování zase dál.
   Soňa&Filip

  • Anna | 31/10/2018

   Dodávku jsme si od Lukyho s Veru půjčili na 4 dny na konci října a vyrazili s ní prozkoumávat krásy Alp v Rakousku. Obytný dům na kolečkách předčil naše očekávání a to i díky krásnému, do detailu promyšlenému interiéru. Idee vanlifu jsme tak propadli ještě víc. Komunikace s Lukym byla skvělá a chceme znovu poděkovat za možnost si alespoň na chvilku ozkoušet jeden z našich dlouhodobých snů.

   Annie a Martin

  • Anna a Jan | 08/10/2018

   Nejkrásnější a nejoriginálnější van, jaký jsme kdy viděli.
   Půjčili jsme si ho od Lukyho a Verči přes letní prázdniny, projeli Rakousko a Slovinsko a byl to naprosto boží a skvělý zážitek! Komunikace s Lukym byla milá a rychlá, auto v senzačním stavu s naprosto dokonalým, dřevěným a hlavně funkčním interiérem.
   Jde cítit, že do dodávky dali „šérhepiňáci“ (jak vám od té doby říkáme:)) kus srdce a lásky. Třešničkou budiž hvězdné nebe vně i uvnitř dodávky. 🙂
   Děkujeme mnohokrát!
   Anička a Honza

  • Klára | 24/09/2018

   Dodávku jsme si půjčili na víkend a projeli s ní Šumavu – sklízeli jsme od kolemjdoucích obdivné komentáře (a my dělali, že je dodávka naše :)). Přestavba je fakt kouzelná, rozhodně doporučujem i jako inspiraci všem, co zvažují koupi vlastního obytňáku. Nic nám nechybělo, komunikace s Lukym byla naprosto v pohodě. Ať se daří i dál!

  • Janča a Martin | 14/08/2018

   Ahoj Veru a Luky,
   chceme ještě jednou moc poděkovat za zapůjčení dodávky, kterou jsme si mohli naplno užívat 3 dny! Kdo ještě váháte o zapůjčení, věřte, že nebudete litovat. Přátelský a láskyplný přístup Lukyho a Verči se podepisuje nejen na vybavení a provedení dodávky, ale taky na jejich způsobu komunikace od prvního kontaktu přes předání až po vrácení. Zkrátka žádný dotaz není hloupý – a že jsem jich měla 🙂
   Díky moc za tu možnost vyzkoušet si na vlastní kůži ten pravý „vanlife“, který posouvá hranice svobody zase o kousek dál! Sbalte pár kousků oblečení a hlavně dobrou náladu, protože nic jinýho potřebovat nebudete – všechno ostatní na vás čeká v autě (kempingové vybavení, deky a dokonce i hvězdy nad hlavou).

   Ještě jednou moc děkujeme a rozhodně doporučujeme!
   Janča a Martin

  • Jirka | 24/06/2018

   S autem jsme vyrazili směr Slovinsko na 4 dny a potkali jsme cestou nespočet Vans. Ale žádná z nich nebyla tak stylová jako tahle od Lukáše s Veru. Navíc je tam všechno, co člověk potřebuje ke kempování, takže nám nic nechybělo a už se nemůžu dočkat, až s ní zase někam vyrazíme:)

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *