Používáme cookies. Souhlasím Informace & Nastavení
Jsme Veru a Luky. Společně tvoříme a děláme, co nás baví. Budujeme cestovatelský e-shop, pronajímáme svou vymazlenou obytnou dodávku, rodinné apartmány pod sjezdovkou a nově i zážitkové ubytování. A tohle všechno s vámi sdílíme, protože jenom štěstí, které je sdílené, je opravdové!
HAPPINESS
is ONLY REAL when SHARED
- Christopher McCandless -
Náš příběh začal téměř před 9 lety. První den ve škole Luky o Veru řekl: “Tu holku si jednou vezmu!” a od té doby spolu sdílíme všechno. Pohled na svět, vášeň k cestování, lásku k víkendovým brunchům, respekt k přírodě a laskavost k lidem. Před 5 lety jsme si pořídili svou první dodávku, tu přestavěli na obytnou a začali ji půjčovat vám. Otevřelo nám to nové obzory i možnosti a dalo novou komunitu lidí a my jsme za to všechno neskutečně vděční. Náš pracovní sen bylo postavit zážitkové ubytování, kam se budou chtít lidé za námi vracet. A tím snem je pro nás Živili. Ubytování, ve kterém jsme se snažili propojit přírodní živly s našimi smysly. Avšak ten největší živel, středobod našeho vesmíru, je pro nás naše malá bojovnice Rozálie. Poslední a ten nejdivočejší člen naší Happiness crew je staffík Luna, která vás zulíbá jen co #NaŽivili dorazíte.
Zážitkové ubytování
#NaŽivili
Na samotě, uprostřed pastvin a lesů, jsme stvořili zážitkové ubytování #NaŽivili. Místo, kde se probudíte do krásné krajiny za zvuků přírody a šumících potůčků. Místo, kde budete chtít tvořit, rozjímat a nebo prostě jen tak být! Najdete zde čtyři objekty, které představují čtyři živly - Voda, Oheň, Země, Vzduch. Každá z chatiček vás propojí s přírodou a zasáhne všechny vaše smysly.
Obytná dodávka
#RoubenCar
Roubencar je naše sdrcovka! Oba máme rádi cestování, poznávání jiných kultur, objevování nových míst a právě proto jsme si pořídili svou první dodávku, kterou jsme přestavěli na obytnou. Pro nás, ale i pro vás! Už čtvrtým rokem s ní můžete zažívat dobrodružství a okusit, jaké to je usínat pod hvězdným nebem a probouzet se pokaždé na jiném místě za zvuků přírody a nepřekonatelných výhledů!