Používáme cookies. Souhlasím Informace & Nastavení
Celý areál
#NaŽivili
Náš projekt #NaŽivili doprovází čtyři živly: Země, Voda, Vzduch a Oheň. My zde ale vidíme ještě pátý element. Lásku! A ať už je to láska k vašemu protějšku, rodině a nebo prostě jen k dobrému jídlu a pití, budeme moc rádi, když ji oslavíte právě u nás.
PŘÍRODA. KLID. DOBRODRUŽSTVÍ. SMYSLY. #NaŽivili
Náš areál pohodlně ubytuje až 16 osob a disponuje letní kuchyní se zázemím pro catering, terasou s tanečním parketem pod hvězdným nebem a k tomu letní kino, které poslouží i jako obřadní místo a nebo k promítání rodinných fotek.

Také věříme, že uděláte radost všem účastníkům, pokud zde zorganizujete oslavu, team building či workshop jakéhokoli druhu.

Na vaši akci rádi zajistíme catering z T-Sportu Votice a v případě zájmu o větší kapacitu lůžek ubytujeme dalších až 16 osob v našich rodinných apartmánech na Monínci a nebo dále 22 osob v rodinném penzionu T-Sport Votice.
Napadá vás, jak náš areál #NaŽivili využít?
Máte dotazy k tomu, jak to u nás funguje a kam případně ubytovat hosty, kteří se k nám přes noc nevejdou?

Těšíme se na vaše zprávy!

Napište nám

Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů.

KDE nás
NAJDETE
Živili najdete ve Středočeském kraji, v oblasti zvaná Toulava. V místě, kde se narodila Veru, kde máme rodinu a nejbližší přátele a kam se pokaždé rádi vracíme.

Naše živly leží na samotě, kde vám společnost budou dělat naše včely, laně nebo ryby. Nejbližší sousedy máme 800m vzdušnou čarou.

KOUTY 1,
SMILKOV, 257 89

Parkovat u nás můžete na vyhrazeném parkovišti na okraji pozemku, přímo k chatkám se dostanete jen po svých a celý pobyt si tak můžete užít nerušeně za zvuků přírody.