Abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby, používáme soubory cookies. Souhlasím Informace & Nastavení

Jsme Veru a Luky. Společně tvoříme a děláme, co nás baví. Budujeme cestovatelský eshop, pronajímáme svou vymazlenou obytnou dodávku, apartmány pod sjezdovkou a stavíme zážitkové ubytování. A tohle všechno s vámi sdílíme. Protože jenom štěstí, které je sdílené, je opravdové!

Jsme životní parťáci, nejlepší kamarádi, spřízněné duše! Společně jsme se rozhodli dělat to, co nás skutečně naplňuje a baví!
Oba máme rádi cestování, poznávání jiných kultur, objevování nových míst a právě proto jsme si pořídili svou první dodávku, kterou jsme přestavěli na obytnou! Pro nás, ale i pro vás! Protože jenom štěstí, které je sdílené je opravdové. Tak teď už jen pojďme to štěstí sdílet společně!
#sharehappinesscz

"HAPPINESS IS ONLY REAL WHEN SHARED."

- CHRISTOPHER MCCANDLESS -

Zvol si termín, napiš nám, proč bychom měli dodávku půjčit právě tobě a my už s tebou doladíme vše ostatní, včetně ceny.

  Jméno:
  Příjmení:
  Mobil:
  E-mail:
  Datum:
  Poznámka:

  Sdílíme s Vámi štěstí
  • Marcela Vuong | 29/10/2019

   Cestuju už asi 6 let různými dodávkami, ale tahle byla nejkrásnější ze všech! Nechybělo mi vůbec nic, nádherný dřevěný interiér, vše promyšlené do detailu! Jeli jsme na konci října a v dodávce bylo v noci krásně teplo. Opravdu doporučuju všem!